Nr crt Nume/ prenume Funcția
1 Pivariu Bogdan Primar
2 Albert Zoltan Viceprimar
3 Adam Maria Referent superior
4 Albert Imre Otto Inspector superior
5 Albu Pavel Sebastian Poliţist local asistent
6 Alexe Sorin Poliţist local superior
7 Baldasici Alexandru Consilier achiziții publice
8 Balint Adriana Anca Poliţist local asistent
9 Blag Felicia Cristina Poliţist local superior
10 Bojan Ilie Călin Poliţist local asistent
11 Borbely Maria Inspector superior
12 Bordei Sorin Ioan Referent superior
13 Chendrean Hilda Beata Șef serviciu
14 Cherecheș Marius Poliţist local asistent
15 Chindea Pop Diana Maria Poliţist local superior
16 Cioloboc Petruța Cezariana Inspector asistent
17 Ciomagă Melania Mariana Inspector superior
18 Cojocea Alexandra Cristina Inspector asistent
20 Corpodean Remus Gabriel Consilier achiziții publice
21 Coste Alina Aurora (temporar vacant) Inspector superior
22 Coste Monica (temporar vacant) Inspector asistent
23 Dican Laura Inspector superior
24 Dobra Felix Traian Consilier achiziții publice
25 Doja Ioana Raluca Director executiv
26 Drăgan Mihaela Inspector superior
27 Gal Florin Ioan Poliţist local asistent
28 Gal Ionuț Sorin Poliţist local asistent
29 Gherman Aurelia Inspector superior
30 Iuoraș Remus Adrian Șef birou
31 Ivan Luciana Inspector principal
32 Jurca Violeta Tatiana Poliţist local superior
33 Kallos Ildiko Inspector superior
34 Lădariu Alexandru Arhitect șef
35 Lăpuște Dorina (temporar vacant) Poliţist local superior
36 Lupașcu Ioana Miruna Poliţist local asistent
37 Man Ioana Sabina Inspector principal
38 Mandi Alexandru Cristian Director executiv Politiei locale
39 Manu Marius (temporar vacant) Consilier achiziții publice
40 Marc Codruța Elena Inspector principal
41 Merca Aurelia Valentina (temporar vacant) Inspector asistent
42 Mereu Angela Poliţist local superior
43 Mereu Dorin Poliţist local superior
44 Mocan Emilia Elena Inspector superior
45 Moldovean Răzvan Ionel Inspector principal
46 Mureșan Marinel Poliţist local asistent
47 Nistor Dorin Poliţist local asistent
48 Oroian Lucia Delia Inspector principal
49 Orza Alin Răzvan Consilier juridic
50 Oșan Chirvase Ionela Marcela Poliţist local asistent
51 Peca Marius Ciprian Poliţist local asistent
52 Petruș Anca Ioana Inspector principal
53 Pleșa Doria Cristiana (temporar vacant) Inspector asistent
54 Pleșa Irimie Cosmin Poliţist local principal
55 Pop Cristian George Poliţist local asistent
56 Pop Horatiu Inspector urbanism
57 Popa Patricius Arantes Inspector asistent
58 Popovici Tiberiu Dumitru Inspector asistent
59 Pralea Login Poliţist local asistent
60 Prunar Ioana Cristiana Inspector asistent
61 Râpaș Luminița Cristina Inspector asistent
62 Rodină Olimpiu Viorel Inspector superior
63 Rus Ana Loredana Poliţist local asistent
64 Sabău Anca Inspector principal
65 Șaitiș Alexandru Sebastian Poliţist local asistent
66 Șanta Florin Călin Consilier juridic
67 Sas Doru Florin Inspector superior
68 Socaci Raluca Maria Inspector principal
69 Șolea Sorin Mircea Consilier achiziții publice
70 Stan Mihai Poliţist local asistent
71 Suciu Sebastian Cornel Inspector superior
72 Szigyarto Aura Silvia Inspector principal
73 Tanțău Sorina Liliana Inspector superior
74 Târnoveanu Ovidiu Adrian Poliţist local superior
75 Tarța Dana Cristina Referent principal
76 Topan Alunița Inspector superior
77 Trai Ana Maria Poliţist local superior
78 Trif Ispas Ovidiu Poliţist local superior
79 Trif Lucian Poliţist local principal
80 Tripon Oana (temporar vacant) Poliţist local principal
81 Ujoc Valentina Lucica Inspector principal
82 Uță Monica Ancuța Inspector asistent
83 Vede Elena Cristina Inspector asistent
84 Vele Gabriela Nicolina Inspector superior
85 Velicea Ruxandra Letiția (temporar vacant) Poliţist local asistent
86 Vesa Nicolae Poliţist local principal
87 Vidrean Dorel Inspector principal
88 Vidrean Nelia Jenica Inspector superior
89 Zaharia Cristina Loredana Poliţist local superior
90 Zanc Florin Dumitru (temporar vacant) Director executiv
91 Zereik Mihaela Victoria Șef centru cresa
92 Zirbo Lenuța Inspector superior
93 Lupascu Ioana Miruna Politist local
94 Oros Anca Inspector Debutant
95 Petreus Anca Ioana Inspector Principal
96 Olar Hindrich Debora Inspector Debutant
97 Ciomaga Melania Inspector Superior
98 Rus Ioana Mihaela Consilier Debutant
99 Cotofrei Elena Inspector
100 Cotofrei Vasile Referent
101 Dragan Mihaela Inspector superior
102 Suciu Cornel Inspector superior
103 Baldasici Alexandru Consilier Achizitii publice
104 Olar Hindrich Debora Inspector
105 Bordei Sorin Referent Superior
106 Solea M. Sorin Mircea Consilier Achizitii Publice Superior
107 Chis Augustina Lavinia Referent Superior
108 Salvan Andreea Inspector
109 Prigoana Paula Inspector debutant
110 Kallo Stefan Ramona Rodica Inspector debutant
111 Pop Vasile Gabriel Politist local
112 Baidoc Raul Politist local
113 Trai Ervin Alte institutii
114 Lechintan Ancuta Inspector asistent
115 Mandrut Teodora Roxana Politist Local
116 Corojan Florin Politist Local
117 Baidoc Raul Politist Local
118 Borza Ionela Inspector asistent

Comments are closed.

Close Search Window